background Layer 1 background Layer 1

20 LET IT, 7 LET CLOUD

Hledáme nové členy do týmu

Zajímá tě svět technologií? Bavilo by tě spolupracovat s českou společností, která pomáhá firmám po celé Evropě připravit se na budoucnost? My totiž věříme, že technologie zjednodušují, a tím pádem i zpříjemňují fungování firmám a jejich zaměstnancům.

Nová pozice v back-office a billing týmu na částečný úvazek

Back-office a billing tým hledá někoho, kdo se nebojí zavolat klientovi, když zapomene uhradit fakturu, a kdo je schopen tomu stejnému klientovi přes telefon podat pomocnou ruku, kdykoliv to bude potřebovat. Bude nám týmovou oporu, která nás podrží každý den, ať už bude třeba zajistit pracovní cestu na konferenci do Kodaně, nebo jen dovybavit kancelář. A taky někoho dostatečně organizovaného, kdo neztratí přehled.

Naší snahou je trávit v práci tolik času, kolik je potřeba pro dosažení cíle. Při dlouhodobé spolupráci se snažíme, aby časový rozsah odpovídal 60-70% běžného pracovního úvazku. Každý má tak možnost věnovat se svým osobním věcem, koníčkům, rodině nebo prostě jen tak relaxovat.

Naší firemní prioritou je pečovat o zákazníka tak, aby spolupráce byla oboustranný zážitek. Stejně tak jako pečujeme o zákazníky, pečujeme i o své zaměstnance, takže nabízíme:

  • super kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost práce z domova nebo v kanceláři
  • stravenky
  • firemní účet Uber
  • notebook, smartphone
  • možnost profesního růstu v rámci firmy

Je to práce pro tebe?

Pak se s námi sejdi. Napiš nám na jobs@netmail.eu, přilož svůj životopis a několik vět, proč bychom měli vzít právě tebe, nebo se rozepiš o svém životním příběhu a domluvíme se na vhodné příležitosti se potkat

Chceš s námi pracovat, ale tohle není pozice pro tebe? Nevadí! Zkus nám napsat i tak. Neustále hledáme nové talenty do týmu, a co není aktuální teď, může být relevantní za pár týdnů. Za pokus to stojí!