background Layer 1 background Layer 1

SDÍLENÍ A KOMUNIKACE

G SUITE
email kalendář dokumenty

Řešení, splňující potřeby moderní firmy a efektivního týmu. Email, kalendáře, dokumenty, uložiště, intranet, chat, video, plně mobilní přístup, dostupnost 99.9 a bezprecedentní bezpečnost. Vyzkoušejte společně s naší, Googlem oceněnou, Netmail migrací.

Služby, o které se můžete opřít

Netmail Migrace (nebo chce-li nasazení) je naší vlajkovou službou, kterou už vyzkoušely stovky firem jak v Čechách nebo na Slovensku a v dalších zemích střední Evropy. Projektem migrace u nás spolupráce začíná.

Migrace

Ať už jde o převod vašich dat z Exchange, Lotus Notes, Sharepoint nebo Linux serveru ‒ vždy víme jak na to. Technická část je základ, který je u nás doplněn správným řízením změny (Change Management), aby se celá vaše firma cítila jako v bavlnce. Kdy, kdo, co, proč a kde ‒ jsou základní otázky, které zodpovíme a odpovědi doručíme do každé "buňky" vaší firmy. Dlouhá řada referenčích projektů nám dává zpětnou vazbu, že víme co děláme.

Integrace

G Suite musí zaklapnout do vaší firmy a zejména s dalšímy systémy. Active Directory/LDAP, Single-sign-on (SSO), CRM, DMS? Tyto a další technologie propojíme jak je třeba. A pokud máte vlastní speciální systém, víme jak využít všechna Google API pro vaši spokojenost.

Správa

Pro správu G Suite nepotřebujete doktorát. Není ale od věci, mít specialistu, který věci zná a vždy ví kam sáhnout. Komplikované i rutinní požadavky můžete předávat na náš Ask tým, který je k dispozici 24x7. Vy se soustředí na váš byznys, my se staráme, aby vás G Suite nezradili.

Apps Script

Jednoduché, ale efektivní automatizace procesů, díky kterým vylepšíme G Suite tam, kde jiní řeknou "nelze". Zpracování příloh emailů, načítání dat z externích databází a řada dalších automatizací čeká na vaše zadání. Jakmile pro vás Apps Script vytvoříme, náš Ask tým vám poskytne podporu při užívání.

více

GOOGLE CLOUD EMAILEM

Novinky posíláme maximálně jednou měsíčně.
Žádný spam a nesmysly. Slibujeme.