background Layer 1 background Layer 1

RYCHLÝ, BEZPEČNÝ, INTUITIVNÍ

CHROME
BIT BOX BOOK

Když se rozhodnete pro Chromebook ve firmě, naučíme vás jak zablokovat Chromebook při krádeži nebo ztrátě, jak předinstalovat vaše aplikace, nastavit VPN, napojení na Active Directory a kde všech 140 pravidel můžete spravovat. Zní to jako práce pro celý IT tým, ale vlastně není. Co nechcete dělat vy, uděláme my.

Služby, o které se můžete opřít

Chrome zařízení mohou plně nahradit stávající infrastrukturu. Netmail vám pomůže, aby byl přechod co nejjednodušší. Od školení zaměstnanců až po integraci chrome-řešení se stávající infrastrukturou. Nabízíme i individuální služby na klíč, stačí nás jen kontaktovat.

Centrální správa

Nejspíš nikoho neplatíte, aby v pracovní době konfiguroval svůj notebook. Proto vám nabízíme centrální správu Chrome, která zajistí automatickou konfiguraci Chrome. Umíme i vzdálené zablokování Chrome zařízení v případě ztráty/krádeže a dalších 150 politik.

Windows & Android

Kromě webových aplikací, umí Chrome zařízení přistupovat k Windows nebo spouštět Android aplikace jak je znáte. Sami v tom jedeme a desítky Chrome zařízení které využíváme to potvrzují (ano, i my máme Windows účetnictví). Ukážeme vám, jak Chrome prostředí nasadit ve vaší firmě, aniž byste se cítili omezeni.

Integrace

Chrome není jediná technologie, kterou jste se rozhodli používat. Jsme si toho dobře vědomi a umíme Chrome napojit na vaše Active Directory/LDAP, Single-sign-on (SSO) nebo konfigurace VPN, WiFi, LAN, PKI. Kdo neviděl, neuvěří.

GOOGLE CLOUD EMAILEM

Novinky posíláme maximálně jednou měsíčně.
Žádný spam a nesmysly. Slibujeme.